Kavaklı, 34520 sk

Beylikdüzü/İstanbul

0212 000 00 00

Hızlı destek hattı

Pzt-Cmt: 09:00 - 20:00

Çalışma saatlerimiz

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar'da halı yıkama konusunda uzman ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Halılarınızı derinlemesine temizleyerek ilk günkü gibi pırıl pırıl yapıyoruz. Sağlıklı ve hijyenik bir ortam için
Avcılar Halı Yıkama

Avcılar halı yıkama servisi 2003 yılından bu yana halı yıkama hizmetlerini Fabrika Temizlik güvencesi ile yüksek kalitede temizlik hizmetleri sunuyor.

Çalışmalarımızı kalite standartları kapsamında gerçekleştiriyor ve daima hizmet kalitesini önde tutuyoruz. Avcılar Halı yıkama hizmetleri ile beraber başta Avcılar bölgesi olmak üzere Büyükçekmece ve Beylikdüzü ilçelerinde hizmet sunuyoruz.

Temizlik noktasında ev hanımlarının en çok düşündüğü konuların başında gelen halı temizliği artık bizimle kolaylaşıyor.

Avcılar Halı Yıkama Profesyonel Sistem

Halı yıkama ve diğer temizlik işlemlerimizde kurumsal bir yapıya sahip olan firmamızda profesyonel hizmetler sunuyoruz.  Yılların bize kazandırdığı tecrübe ile hizmetlerimizde bulunan kaliteyi açık bir biçimde fark edebilirsiniz.

Çalışmalarımızı yalnızca temizlik hizmetleri için dizayn edilmiş geniş tesislerimiz içerisinde el değmeden yürütüyoruz. Teknolojiyi takip eden modern anlayışımız içerisinde edindiğimiz yıkama makineleri ile halı yıkamalarını yapıyor ve her türden halıya yönelik hizmet verebiliyoruz. Halı yıkama fabrikamız, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgelerine aynı gün hızlı servis imkanı sunuyor. Ortalama teslim süresi 3 gündür.

Hijyen Koşulları

Avcılar halı yıkama olarak, tüm temizlik hizmetlerimizde hijyenik koşulları hassasiyetle takip ediyor ve özel önem gösteriyoruz. Bu kapsamda tamamen otomasyona dayalı bir sistemle halı yıkamadan, leke çıkarmaya, kurutmadan, paketlemeye kadar tüm işlemleri bu işlere özel makinelerimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Avcılar Halı Yıkamada Deneyimli Çalışma Ekibi

Firmamızın özel önem gösterdiği konuların başında sizlerin memnuniyeti geliyor. Bu anlamda biz tüm çalışma aşamalarımızı konularında deneyimi bulunan eğitimli personeller ile gerçekleştiriyoruz.

Sizlere özenle hizmet sunan ekiplerimizin çalışmalarındaki hassasiyeti bizden hizmet aldığınızda rahatlıkla gözlemleyebiliyorsunuz.

Firma olarak biz aynı zamanda hizmetlerimizi güvenilir ve son derece şeffaf koşullarda sunuyoruz. Bizim için etik kurallar çalışma sistemimizin temelini oluşturuyor.

Kusursuz Hizmet ve Hızlı Teslim

Avcılar halı yıkama olarak, tüm temizlik işlemlerimizde verdiğimiz sözlere uygun hareket ediyor, belirtilen süre sonunda temizlik işlemlerini sonlandırarak halıların teslimini gerçekleştiriyoruz.

Bu manada, halıların özenli bir şekilde yıkanması, makineler ile kurutulması, yine özel makineler vasıtasıyla paketlenerek teslimata hazır hale getirilmesi işlemlerini tamamen el değmeden gerçekleştiriyoruz.

Teslim aşamasındaki geniş servis ağımız sayesinde hızlı bir şekilde halılarınızı evlerinize getiriyoruz.

Firma olarak sunduğumuz tüm hizmetler için ekonomik anlamda avantajlı koşulları da sizlere sağlıyoruz.

Avcılar’da halı yıkama konusunda uzman ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Halılarınızı derinlemesine temizleyerek ilk günkü gibi pırıl pırıl yapıyoruz. Sağlıklı ve hijyenik bir ortam için hemen bizi arayın ve kaliteli halı yıkama hizmetlerimizden yararlanın!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest