Kavaklı, 34520 sk

Beylikdüzü/İstanbul

0212 000 00 00

Hızlı destek hattı

Pzt-Cmt: 09:00 - 20:00

Çalışma saatlerimiz

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir'de halılarınızın temizliği için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Son teknoloji ekipmanlarımızla halılarınızı derinlemesine temizleyerek hijyenik ve sağlıklı bir ortam sağlıyoruz. Hemen bizi arayın ve kaliteli halı
Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama Fabrikası

Bahçeşehir Halı Yıkama servisi 2010’dan bugüne, profesyonel halı, koltuk, yatak, stor perde yıkama ve halı tamiri hizmetleri vermektedir.

İşletmemiz, kişiye özel yıkama sistemleri kullanır ve Bahçeşehir’in en güvenli halı yıkama hizmetini sunmaktadır. Kişiye özel sistemde, eşyalarınız başka müşterilerin eşyaları ile temas etmemektedir. Sadece size özel olarak yıkanır öyle ki; size ait halılar dahi birbiri ile temas etmez!

İşletmemiz, Bahçeşehir’in tüm kısımlarına aynı gün hızlı servis sunmaktadır. Halılarınız söz verdiğimiz tarih ve saatte adresinizde olur.

Bahçeşehir halı yıkama servisi, avrupadan özel olarak getirdiği doğal deterjanlar kullanır. Yıkama hizmetlerimizin hiçbirinde insan sağlığına zarar verecek kimyasallar kullanılmaz!

Özel olarak geliştirilen çözeltilerimiz daha ilk anda halı hav aralığındaki bütün zararlılara ve lekelere nüfuz ederek birkaç dakikada çözülmesini sağlar. Bu sayede uzun süre su temasına maruz kalmadan derinlemesine temizlik işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Bahçeşehir Halı Yıkama Fiyatları

Bahçeşehir halı yıkama fiyatları hizmet kalitemiz baz alındığında en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Fiyatlarımıza pandemi süresince artan maliyetlere rağmen zam yapılmamıştır. Her zaman olduğu gibi müşterilerimizin sağlığı önceliğimizdir.

İşletmemizde, gizli ücretler yoktur. Sadece halı ve leke türlerine göre değişken maliyetli uygulamalar bulunur. Her halı ve lekenin yıkama tekniği ve deterjanı bulunmaktadır.

Buda halı yıkama fiyatlarında değişkenliklere sebep olur. En iyi fiyatlamayı yapabilmemiz için bizi arayın.

Neden Bahçeşehir Halı Yıkama Servisi?

Bahçeşehir halı yıkama servisinde aldığınız hizmetlerin tamamı profesyonel süreçleri içermektedir. Halı yıkama ciddiye alınması gereken bir kategoridedir.

İnsan sağlığına doğrudan etki eden halı yıkama uygulamaları, sertifikalı ve uzman halı yıkamacıları tarafından yapılmalıdır. Oto yıkama vb. hijyen bakımından hiç uygun olmayan yerlerden hizmet alımı yapmamanızı öneriyoruz.

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?

  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.
  • Profesyonel, eğitimli ve temizlik işine tutkuyla bağlı ekiplere sahibiz.
  • Endüstriyel makinalar eşliğinde ileri teknoloji temizlik ürünleri kullanıyoruz.
  • Pandemi önlemlerine maksimum özen gösteriyoruz.
  • Ekonomik fiyatlarla çalışıyoruz.
  • Memnun kalmazsanız ücretsiz olarak tekrar yıkıyoruz.
  • Söz verdiğimiz tarih ve saatte teslimat yapıyoruz.
  • Merkezimize gelen müşterilerimizi kahve içmeden bırakmıyoruz.

Tüm bu etkenler bizimle çalışmanız için yeterli değil mi? Bugünün işini yarına bırakmayın! Bugün bizi arayın!,

Tel: 0212 000 00 00

Fabrika Halı Yıkama sağlıklı günler diler.

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest