Kavaklı, 34520 sk

Beylikdüzü/İstanbul

0212 000 00 00

Hızlı destek hattı

Pzt-Cmt: 09:00 - 20:00

Çalışma saatlerimiz

Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü'nde halılarınızın temizliği için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizle halılarınızı derinlemesine temizliyor, ilk günkü gibi ferah ve hijyenik hale getiriyoruz. Hemen bizi arayın
Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Beylikdüzü halı yıkama hizmetlerinde kampanyalı fiyatlar! Üstün temizlik hizmetlerini şimdi çok daha ucuza almak için Şimdi Arayın!

Beylikdüzü’nde 2007’den beri en güvenilir halı temizleyicisi olarak, hem son teknoloji ürünü kuru temizleme tesisimizde hem de evinizde olağanüstü hizmet sunmaya kendimizi adadık.

Beylikdüzü halı yıkama hizmetlerinde kampanyalı fiyatlar! Üstün temizlik hizmetlerini şimdi çok daha ucuza almak için Şimdi Arayın

[block id=”tel-buton”]

Beylikdüzü Halı Yıkama Servisi, halınızı ve koltuklarınızı temizlemek ve korumak için mevcut en iyi teknolojiyi kullanır.

Beylikdüzü Halı Yıkama Kadınlar Kulübü

Halılarınızın düzenli olarak profesyonelce temizlenmesi, dünya çapındaki halı üreticileri tarafından tavsiye edilmektedir. Uygun şekilde bakımı yapılan halılar daha uzun süre dayanır ve daha iyi bir his ve görünüm sağlar. Halılarınızı 6-12 ayda bir profesyonel olarak temizletmenizi tavsiye ederiz.

Halılarınızı temizleme sıklığınız birkaç farklı faktöre bağlıdır. Evcil hayvanlar, çocuklar, ayakkabılar, etkinlikler / toplantılar ve sert hava koşulları gibi şeyleri düşünün.

Bunların hepsi halınızın temizliğine zarar verir ve tekrar servis bakımı için bekleyebileceğiniz süreyi kısaltabilir. Temizlediğimiz her halı, halılar için özel olarak tasarlanmış bir deterjanla ön işlemden geçirilir.

Ardından, halınızdaki sabunu ve kiri temizlemek ve çıkarmak için Sıcak Su Çıkarma kullanan profesyonel kalitede tam otomatik temizleme makinesi kullanıyoruz.

Beylikdüzü Halı Yıkama, halıların derinlemesine temizlenmesi için hizmetler sunmaktadır. Halı ve kilimlerdeki kirlerin üstün kalite garantisi ile derinlemesine temizlikleri, profesyonel süreçleri içermektedir.

Beylikdüzü’nde halılarınızın temizliği için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizle halılarınızı derinlemesine temizliyor, ilk günkü gibi ferah ve hijyenik hale getiriyoruz. Hemen bizi arayın ve halılarınızın uzun ömürlü olmasını sağlayın! Fabrikamız, Beylikdüzü, Avcılar ve Esenyurt bölgelerinde aynı gün hizmet vermektedir. Ortalama teslim süresi 3 gündür.

Halı Yıkama Hizmetleri Ucuz ve Etkilidir!

Beylikdüzü halı yıkama servisi, inatçı kirleri ve hoş olmayan kokuları gidermek için etkili ve ucuz çözümler sunmaktadır. Ürünün rengini ve yapısını koruyarak halıyı temizlemek için uzmanlarımız temel olarak aşağıdaki adımları uygulamaktadır.

  • Toz, yün, saç ve partikül maddelerden arındırılması;
  • Kirlenme bölgesine lokal olarak bir leke çıkarıcı ile müdahale edilmesi;
  • Çift ​​taraflı yıkama yapılması;
  • Ürünün, temiz ve taze su ile yıkanması;
  • Halının hassas bir kurutma odasında kurutulması;
  • Kalite kontrol işleminden geçmesi;
  • Taraması yapılması.
  • Doğal koku serpilmesi. (isteğe bağlı)
  • Paketlenmesi,
  • Teslimatın yapılması.

Halılarınız her gün kirleniyor! Evde uyguladığınız günlük halı bakımı sadece yüzeysel bir temizlik sağlar. Oysa ki, derinlemesine temizlik, sağlığınız için çok önemlidir. Dünya temizlik uzmanları ortalama bir ev halısının yılda en az 2 (iki) kez temizlenmesini önermektedir.

Peki siz yılda kaç kere halılarınızı derinlemesine temizletiyorsunuz?

Beylikdüzü halı yıkama servisi size yüksek kalitede bir halı yıkama deneyimi sunuyor. Kullandığımız yöntemler sayesinde halılarınızdaki zararlıların %99.9’u yok edilmektedir.

Bununla birlikte kullandığımız doğal çözeltiler halının dokuma düğümlerini sağlamlaştırır. Ve uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunar.

Evde Halı Yıkama İpuçları!
Evde halı bakımı ve anında leke müdahalesi gerektiren durumlarda neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Çok işinize yarayacak bu özel tüyoları, uzmanlarımız sizin için bir rehber haline getirdi.

İncelemek için tıklayın »

Fabrika Halı Yıkama servisi, Avcılar, Beylikdüzü, Beykent, Esenyurt ve Yakuplu bölgelerine hizmet veren yerel bir aile şirketidir. Müşterilerimizin sağlığı bizim için herşeyden önce gelmektedir. Bu sebeple işletmemizde, insan sağlığına zarar verecek hiçbir kimyasalı bulundurmuyoruz.

Servisimiz daha pandemiden önce kişiye özel yıkama sistemlerini aktif etmiş ve sağlıklı temizlik hizmetlerini, üstün teknoloji ile taçlandırmıştır.

Bu sistemde halılarınız, sadece size özel yıkanır ve bu sayede herhangi bir bulaşı riskine maruz kalmazsınız.

Beylikdüzü’nde profesyonel bir halı yıkama servisi mi arıyorsunuz? En iyi halı yıkama servisi burada!

[block id=”tel-buton”]

Beylikdüzü Halı Yıkama Fiyatları

En uygun fiyat ve hizmet kalitesi oranını koruduğumuz için, halıların ve kilimlerin derinlemesine temizlenmesi, farklı halı türlerine sahip müşteriler için uygundur.

Halı temizleme uzmanını aramak için, “Beylikdüzü halı yıkama” şirketinin web sitesinde 0212 000 00 00 numaralı telefonu arayın. Halınızı en kısa sürede şık görünümüne kavuşturacağız.

Halı ve kilimlerin yüksek kalitede temizlenmesi çok zaman, çaba ve bilgi gerektirir. Bu zahmetli süreci deneyimli profesyonellere emanet edin ve sonucun tadını çıkarın.

Servisimizde halı yıkamanın dışında aşağıdaki hizmetleride alabilirsiniz.

Sorularınız mı var? ücretsiz danışmanlık için bize ulaşın!

Halı yıkama hizmetlerinde kampanyalı fiyatlar! Üstün temizlik hizmetlerini şimdi çok daha ucuza almak için Şimdi Arayın!

Sık Sorulan Sorular

Halılarımı ne kadar sürede teslime diyorsunuz?

Ortalama olarak 2-3 gün içinde teslim ediyoruz. Bayramlar, Yılbaşı ve Bahar Temizliği gibi yoğun dönemlerde bu süre 1 gün daha uzayabilir.

Deterjanlarınız çocuklarımız ve / veya evcil hayvanlarımız için güvenli mi?

Deterjanlarımız ve işlemlerimiz, siz ve aileniz için güvenlidir. Halılarınızdaki deterjanı ve kiri çıkarmak için çevre dostu çözümler kullanıyoruz. Doğru çıkarma, halınızın tamamen temizlenmesini sağlar.

Bütün lekelerin çıkarılacağını garanti ediyor musunuz?

Işıltı Temizleyiciler herhangi bir inatçı lekenin çıkarılmasını garanti edemez. En yüksek kalitede temizlik ve leke çıkarmayı gerçekleştirmek için mevcut en iyi teknolojiyi kullanıyoruz; ancak bazı zorlu lekeler kalıcı olarak halının liflerine yerleşir ve çıkarılamaz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için leke bulaştığı anda müdahale etmeniz, halınızı kurtarmanızı sağlar.

Halımı ne sıklıkla temizletmeliyim?

Halılarınızı 6 – 12 ayda bir temizlemenizi tavsiye ederiz. Bu servis aralığının çoğu halı türü için etkili olduğu kanıtlanmıştır. Bununla birlikte, halıların durumunu korumak için üreticinin talimatlarına göre, gerektiği sıklıkta temizlenmelidir.

Profesyonel halı temizliği gerekli mi?

Evet. İç mekan hava kalitesini iyileştirmek, halınızın görünümünü ve hissini korumak ve halı garantinizin bozulmaması için profesyonel halı temizliği önerilir. Profesyonel halı temizliği sadece halınızı temizlemekle kalmaz, aynı zamanda halınızdaki yağı, kiri ve yağı günlük kullanımdan çıkarır.

Sosyal medyadan bizi takip edin, sık sık güncellenen kampanya ve hediye çekilişlerimize katılın!

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest