Kavaklı, 34520 sk

Beylikdüzü/İstanbul

0212 000 00 00

Hızlı destek hattı

Pzt-Cmt: 09:00 - 20:00

Çalışma saatlerimiz

Bulaşık Tableti İle Halı Yıkanır mı?

Bulaşık Tableti İle Halı Yıkanır mı?

Halılar evlerimizde en çok kullanılan eşyalardan biridir. Evde sıklıkla yaşanan kazaların, dökülen yiyecek ve içeceklerin, evcil hayvanların gezindiği alanların hepsi halılarda birikir. Halılardaki bu kirlerin temizlenmesi de oldukça önemlidir. Peki, bulaşık tableti ile halı yıkanabilir mi?

Bulaşık Tabletleri Hakkında

Bulaşık tabletleri, evlerimizde bulaşık makinelerinde kullanılan temizleyicilerdir. Yüksek etkili formülleri sayesinde, bulaşıkların üzerindeki yağları, yiyecek artıklarını ve kireç birikintilerini çıkarırlar. Ancak, halılardaki lekeler ve kirlerin çıkarılmasını sağlayacak kadar etkili olup olmadıkları merak konusudur.

Bulaşık Tabletleri ile Halı Yıkama Yöntemi

Bulaşık tabletleri, bulaşıkların yıkanması için tasarlanmıştır ve halıların temizlenmesinde kullanılması tavsiye edilmez. Bulaşık tabletleri, bazı kimyasal maddeler içerir ve bu maddeler halıların yapısını bozabilir. Ayrıca, bulaşık tabletleri halıların rengini değiştirebilir veya lekelerin kalıcı hale gelmesine neden olabilir.

Bunun yerine, halıların temizlenmesi için özel halı şampuanları kullanılmalıdır. Halı şampuanları, halıların temizlenmesi için üretilir ve özel formülleri sayesinde halıların yapısını bozmazlar. Ayrıca, halı şampuanları halıların rengini korur ve lekelerin kalıcı olmasını engellerler.

Sonuç Olarak

Bulaşık tabletleri, evlerimizde bulaşıkların temizlenmesinde kullanılır. Ancak, halıların temizlenmesinde kullanılması tavsiye edilmez. Özel halı şampuanları, halıların yapılarını bozmadan lekelerin ve kirlerin çıkarılmasını sağlarlar. Halı temizliği için özel halı şampuanları kullanmanızı öneririz.

Eğer aradığınız şey perofesyonel bir temizlik hizmeti ise bizi arayın: Tel: 0212 000 00 00

Daha fazlası için: Blog kategorimizi inceleyin.

Hizmet bölgelerimiz için: En yakın halı yıkama tıklayın.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Bu Web Sitesi

SATILIK