Kavaklı, 34520 sk

Beylikdüzü/İstanbul

0212 000 00 00

Hızlı destek hattı

Pzt-Cmt: 09:00 - 20:00

Çalışma saatlerimiz

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece'de halılarınızın temizliği konusunda profesyonel hizmetlerimizle sizlere yardımcı oluyoruz. Uzman ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla halılarınızı derinlemesine temizleyerek ilk günkü gibi pırıl pırıl yapıyoruz. Hijyenik ve
Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası fiyatları ve kalitesi ile halılarınıza gereken önemi gösterir. Mimaroba Telefon 0212 000 00 00

Büyükçekmece halı yıkama kalitesi ile halılarınıza gereken önemi gösterin. Halı yıkama yöntemlerimiz, profesyonel süreçleri içerir

Büyükçekmece havasıyla ilgili en büyük sorunlardan biri tozun yaygınlığıdır. Toz tüm yüzeyde birikerek iç ortam hava kirliliğine neden olur. Halı ve kilim gibi tozu tutan bir yüzeye sahipseniz sorun daha da artar. Astımı ve diğer solunum problemleri olan insanlar için bu ciddi bir zorluk oluşturabilir. Bu nedenle, evin içinde iyi bir hava kalitesi sağlamak istiyorsanız, düzenli halı temizliği çok önemlidir.

Büyükçekmece’de halılarınızın temizliği konusunda profesyonel hizmetlerimizle sizlere yardımcı oluyoruz. Uzman ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla halılarınızı derinlemesine temizleyerek ilk günkü gibi pırıl pırıl yapıyoruz. Hijyenik ve sağlıklı bir ortam için hemen bizi arayın ve randevunuzu oluşturun!

Büyükçekmece Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatlarımız, Büyükçekmece, Mimaroba ve çevresi için özenle dizayn edildi. Fiyatlarımız, bölgenin en ekonomik fiyatlarından oluşuyor ve yüksek hizmet kalitesi ile sunuluyor.

Büyükçekmece halı yıkama fiyatları, halı tipi, leke türü gibi etkenlere göre değişkendir. Bildiğiniz gibi her halının yıkama prosedürü farklıdır. Buna bir de zorlu lekeler eklenince fiyat farklılıkları kaçınılmazdır. İşletmemizde sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız. En iyi fiyatı çıkarabilmemiz için lütfen öncelikle çağrı merkezimizden bir uzmanla görüşünüz.

Halı temizliği söz konusu olduğunda, elektrik süpürgesi kullanarak kendi başınıza yapabilseniz bile, evlerde kullanılan elektrikli süpürge, halı yıkama firmalarının kullandıklarından farklı olduğu için biriken tüm tozu gideremez. Bu nedenle Büyükçekmece halı yıkama fabrikası gibi profesyonel halı temizleme firmalarından yardım almanız önerilir.

Profesyonel halı temizleme prosedürümüz mekanik hav kaldırma ile başlar. Bu prosedür, daha sonra güçlü bir elektrikli süpürge kullanılarak kaldırılan halı üzerindeki lifi tahrip eden kiri gevşetmeye yardımcı olur.

Hav kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra, halıda renk akması veya büzülme olup olmadığı iyice araştırılır. Daha sonra kalan kiri askıya almak ve çıkarmak için bir ön koşullayıcı uygulanır. Sonunda, halı liflerini nazikçe temizlemek ve varsa temizleme kalıntılarını gidermek için bir sıcak su çıkarma işlemi yapılır. Bu yöntem aynı zamanda halının daha hızlı kurumasına da yardımcı olur.

Fabrika halı yıkama, Büyükçekmece’nin önde gelen halı temizleme şirketlerinden biri olmakla birlikte, uygun fiyatlı halı temizleme hizmetler sunmaktadır. Beylikdüzü’nde en iyi halı temizliğini arıyorsanız neden daha fazlasını ödeyesiniz ki?

Büyükçekmece ve Mimaroba halı yıkama hizmetlerini fabrikamızda güvenle alabilirsiniz.

Sorularınız mı var? ücretsiz danışmanlık için bize ulaşın!

Halı yıkama hizmetlerinde kampanyalı fiyatlar! Üstün temizlik hizmetlerini şimdi çok daha ucuza almak için Şimdi Arayın!

Sık Sorulan Sorular

Halılarımı ne kadar sürede teslime diyorsunuz?

Ortalama olarak 2-3 gün içinde teslim ediyoruz. Bayramlar, Yılbaşı ve Bahar Temizliği gibi yoğun dönemlerde bu süre 1 gün daha uzayabilir.

Deterjanlarınız çocuklarımız ve / veya evcil hayvanlarımız için güvenli mi?

Deterjanlarımız ve işlemlerimiz, siz ve aileniz için güvenlidir. Halılarınızdaki deterjanı ve kiri çıkarmak için çevre dostu çözümler kullanıyoruz. Doğru çıkarma, halınızın tamamen temizlenmesini sağlar.

Bütün lekelerin çıkarılacağını garanti ediyor musunuz?

Işıltı Temizleyiciler herhangi bir inatçı lekenin çıkarılmasını garanti edemez. En yüksek kalitede temizlik ve leke çıkarmayı gerçekleştirmek için mevcut en iyi teknolojiyi kullanıyoruz; ancak bazı zorlu lekeler kalıcı olarak halının liflerine yerleşir ve çıkarılamaz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için leke bulaştığı anda müdahale etmeniz, halınızı kurtarmanızı sağlar.

Halımı ne sıklıkla temizletmeliyim?

Halılarınızı 6 – 12 ayda bir temizlemenizi tavsiye ederiz. Bu servis aralığının çoğu halı türü için etkili olduğu kanıtlanmıştır. Bununla birlikte, halıların durumunu korumak için üreticinin talimatlarına göre, gerektiği sıklıkta temizlenmelidir.

Profesyonel halı temizliği gerekli mi?

Evet. İç mekan hava kalitesini iyileştirmek, halınızın görünümünü ve hissini korumak ve halı garantinizin bozulmaması için profesyonel halı temizliğini öneriyoruz. Profesyonel halı temizliği sadece halınızı temizlemekle kalmaz, aynı zamanda halınızdaki yağı, kiri ve yağı günlük kullanımdan çıkarır.

Sosyal medyadan bizi takip edin, sık sık güncellenen kampanya ve hediye çekilişlerimize katılın!

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest