Kavaklı, 34520 sk

Beylikdüzü/İstanbul

0212 000 00 00

Hızlı destek hattı

Pzt-Cmt: 09:00 - 20:00

Çalışma saatlerimiz

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt'ta halılarınızın temizliği için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Halılarınızı derinlemesine temizleyerek hijyenik ve sağlıklı bir ortam sağlıyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayın
Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası

Esenyurt halı yıkama, üstün temizlik hizmetlerini, en ekonomik fiyat politikası ile sunuyor. Halı yıkama telefon 0212 000 00 00

Fabrika halı yıkama servisi, Esenyurt bölgesine çeyrek asırdır profesyonel temizlik hizmetleri veren, yerel bir aile şirketidir. Firmamız hakkında detaylı bilgileri Hakkımızda sayfamızdan inceleyin.

Esenyurt’ta halılarınızın temizliği için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Halılarınızı derinlemesine temizleyerek hijyenik ve sağlıklı bir ortam sağlıyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayın ve randevunuzu oluşturun! Esenyurt en iyi halı yıkama fabrikası olarak bilinen servisimiz, Esenyurt, Beylikdüzü ve Avcılar bölgelerinde aynı gün hızlı servis olanağı sunuyor. Ortalama teslim süresi 3 gündür.

Esenyurt Halı Yıkama Numaraları

Kalabalık şehirler insan hayatını direkt etkileyen faktörlerle doludur. Bunların başında stres ve hava kirliliği gelmektedir. Hepimiz akşam evimize geldiğinde yorgunluğumuzu atmak isteriz. Ancak, şehrin kasveti, evlerimize de doğrudan etki etmekte ve odanızın hava kalitesi sağlıklı bir dinlenmeyi engellemektedir.

İşte bu noktada halı ve koltuklar başta olmak üzere, evdeki eşyaların hijyeni ön plana çıkıyor. Halı ve koltuklarınız yüksek oranda tozu bünyesinde barındırır. Bununla da kalmaz, maytlar, akarlar, yiyecek kırıntıları, evcil hayvan koku veya idrarı gibi durumlara sürekli olarak maruz kalır ve odanızın hava kalitesine etki eder.

Sağlıklı bir yaşam alanı için en çok gereken şey, temizliktir. Temiz bir odanın hava kalitesi artar ve buna bağlı olarakta sağlığınıza doğrudan pozitif etki eder.

Esenyurt’ta yaşıyorsanız, yukarıda saydığımız etkenleri sizde çok yakından tanıyor olmalısınız. Peki ne yapacağız?

Dünya temizlik uzmanları ortalama bir ev halısının, yılda en az 2 defa, profesyonellerce temizlenmesini önermektedir. Siz bu yıl kaç defa halı ve koltuklarınızı yıkattınız?

Esenyurt halı yıkama hizmetleri, son yıllarda yaptığı yatırımlarla kişiye özel yıkama sistemlerini müşterilerinin hizmetine sunuyor. Kişiye özel yıkama sayesinde hiçbir şekilde bulaşı riskine maruz kalmıyorsunuz. Ve hatta kendi halılarınız bile birbiri ile temas etmeden yıkanıyor.

Evde Halı Yıkama İpuçları!
Evde halı bakımı ve anında leke müdahalesi gerektiren durumlarda neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Çok işinize yarayacak bu özel tüyoları, uzmanlarımız sizin için bir rehber haline getirdi.

İncelemek için tıklayın »

Esenyurt En İyi Halı Yıkama Servisi

Esenyurt en iyi halı yıkama firmaları arasında olan işletmemiz, yüksek kalitede temizliği, en ucuz fiyat politikaları ile sunmayı garanti ediyor. Güleryüzlü hizmet anlayışı ile Esenyurt’taki müşterilerimizin çeyrek asırdır hizmetindeyiz.

Servisimizde, insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde kullanılmamaktadır. Daha önce de söylediğimiz gibi, müşterilerimizin sağlığı bizim için herşeyden önce gelmektedir. Bu sebeple fabrikamız halı yıkama talimatları dışında hiçbir ekstra işlem yapmamaktadır.

Halı yıkama talimatları, halınızın alt kısmındaki etikette bulunmaktadır. Siz de bu talimatlara göre evdeki periyodik bakımlarınızı yapabilirsiniz. Yada aşağıdaki bağlantıdan sizin için hazırladığımız “Evde halı yıkama ve bakımı ipuçları rehberi”ni inceleyebilirsiniz.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Hayvan İdrarı Temizliği
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama firmaları arasında kurumsal alt yapısıyla hizmet veren firmamız, profesyonel bir ekiple hareket ederek uzman çözümler sağlar. Halı yıkama işlemi profesyonellik gerektiren ve ihmal edilmeyecek hassasiyette bir konudur. Bu nedenle hizmet almak istediğiniz firmayı önceden biliyor ya da referanslar doğrultusunda tercih etmek gerekir. Firmamız yalnız halı yıkama değil aynı zamanda koltuk yıkama, yorgan yıkama gibi uzmanlık gerektiren bir hizmette sağlamaktayız.

İstanbul Esenyurt halı yıkama başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Fabrika Temizlik, Esenyurt’un profesyonel ve kurumsal ilk halı yıkama firmasıdır.

Yıkama tesisimizde makine parkurumuz teknolojinin son ürünü olmakla birlikte %100 kapasite ile hizmet vermektedir. Cihazlarımız bilgisayarlı sisteme sahiptir.

Her yıkama işlemini garantili olarak gerçekleştiririz. Yıkama hizmetimiz kapsamında vermiş olduğumuz hizmet her zaman en iyisi olması odaklıdır. Bu nedenle biz müşteri memnuniyetine önem veririz.

Halı yıkama işlemi sırasında kullanmış olduğumuz malzeme ve temizleyicilerimizin tamamı insan sağlığına zarar vermez.

Firmamız hizmetlerinin tamamında birinci sınıf hareket eder. Tesisimize getirilen halılarınız için takip edilen yol şöyledir:

Toz Alma

Tesisimize getirilen halılarınız ilk olarak cins ve özelliklerine göre ayrılarak, tam bir hijyen sağlanması için öncelikli toz alma işlemine tabi olur. Çırpma aşamasında insan gücünün dışında endüstriyel makineler devreye girer.

Yıkama İşlemi

Halıların üzerindeki tozlar alındıktan sonra yıkama aşamasına geçilir, yıkama işlemi tam otomatik makinelerde ve halının cinsine uygun hassasiyette yapılır. Halılarınızın yıkanması aşamasında kimyasal içermeyen doğal deterjanlar kullanılır. Bu sayede çocuklarınız ve sizin sağlığınız korunur.

Kurutma İşlemi

Kurutma işlemi klima teknolojisiyle yapılır bu nedenle mevsimsel hava değişimleri halının kurutma süresini etkilemez. Biz yaz ya da kış mevsim fark etmeksizin halıların temizliğini gerçekleştiririz.

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest