Kavaklı, 34520 sk

Beylikdüzü/İstanbul

0212 000 00 00

Hızlı destek hattı

Pzt-Cmt: 09:00 - 20:00

Çalışma saatlerimiz

Ispartakule Halı Yıkama

Ispartakule'de halılarınızın temizliği için uzman ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Halılarınızı derinlemesine temizleyerek sağlıklı ve hijyenik bir ortam sağlıyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanmak için
Ispartakule Halı Yıkama

Ispartakule Halı Yıkama Servis Hizmetleri

Ispartakule halı yıkama servisinde halılarınızı güvenle yıkatabilirsiniz. Derinlemesine temizlik şimdi çok daha ekonomik fiyatlarla! Üstelik kişiye özel yıkama sadece Fabrika Halı Yıkama servisinde!

Halılarınız, günlük yaşantınızın arta kalan kırıntılarını bünyesinde barındırır. Özellikle dış etkenlere bağlı olarak halı hav aralıkları zararlı toz ve bakteriler için tam bir üreme ortamı sunar.

Tel: 0212 000 00 00 – Gsm: 0555 000 00 00 

Evinizde gündelik süpürme uygulamaları halınızı sadece yüzeysel olarak, kısmen temizleyebilir. Ancak zararlılar yüzeyde değil, derinliklerde yaşıyorlar. Evde kullanacağınız hiçbir ev tipi makine bu zararlıları tamamen yok edemez.

ispartakule halı yıkama servisi olarak, kendi geliştirdiğimiz doğal çözeltiler ve farklı yöntemler sayesinde tüm bu zararlıları zeminden yüzeye çekerek %100 hijyen garantisi ile temizler. Doğal çözeltiler kullandığımız içinde halılarınız asla zarar görmez!

Ispartakule ve yakın çevresinde 2010 yılından bu yana profesyonel halı, koltuk, yatak, battaniye, yorgan, yastık, nevresim, stor perde, zebra perde ve halı tamiri hizmetleri veriyoruz. Profesyonel bir temizlik deneyimi için bugün bizi arayın!

Ispartakule’de halılarınızın temizliği için uzman ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Halılarınızı derinlemesine temizleyerek sağlıklı ve hijyenik bir ortam sağlıyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayın ve randevunuzu oluşturun!

Ispartakule halı yıkama fiyatları

Ispartakule halı yıkama fiyatları halı ve leke türlerine göre değişkenlikler göstermektedir. Bunu nedeni her halı ve lekenin farklı yıkama talimatlarına ve farklı çözeltiler kullanılmasına ihtiyaç duymasından kaynaklanır.

En sağlıklı fiyatlamayı yapabilmemiz için bizi arayın, müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlere yardımcı olacaklar.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

 • Ispartakule halı yıkama servisi, özel yöntemler ve çözeltiler kullanıyoruz.
 • İşine özen gösteren, eğitimli ve donanımlı teknisyenlerden oluşmaktayız.
 • Ekonomik fiyatlar sunuyoruz.
 • Profesyonel bir yaklaşımla hizmet veriyoruz.
 • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.
 • Söz verdiğimiz tarihte teslimat yapıyoruz.
 • Hızlı servis hizmeti veriyoruz.
 • Esenkent halı yıkama esnafıyız.
 • Pandemi önlemlerini eksiksiz uyguluyoruz.
 • Müşteri hizmetlerimiz herzaman nazik ve kibardır.
 • Endüstriyel ekipmanlar kullanıyoruz.

İşletmemizdeki uygulamaların tamamı, profesyonel süreçleri içermektedir. Halı yıkama parkurumuzun her ünitesinde sadece tek bir halının yıkanmasına izin verilir. Bu sayede bulaşı riskine maruz kalmazsınız.

Ispartakule’de halılarınızın temizliği için uzman ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Halılarınızı derinlemesine temizleyerek sağlıklı ve hijyenik bir ortam sağlıyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayın ve randevunuzu oluşturun!

Her türlü lekeye müdahale edebiliriz. Evcil hayvan kokularını giderebiliriz. Değerli halılarınızın tamirini yapabiliriz. Saçak tamiri, overlok ve halı boyama işlerinizde güvenilir çözüm ortağınızız.

Ispartakule’de profesyonel bir temizlik servisi arıyorsanız bugün bizi arayın!

Tel: 0212 000 00 00 – Gsm: 0555 000 00 00 

Fabrika halı yıkama sağlıklı günler diler.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest