Kavaklı, 34520 sk

Beylikdüzü/İstanbul

0212 000 00 00

Hızlı destek hattı

Pzt-Cmt: 09:00 - 20:00

Çalışma saatlerimiz

Kıraç Halı Yıkama

Kıraç'ta halı yıkama konusunda uzmanlaşmış ekibimizle hizmetinizdeyiz. Modern ekipmanlarımız ve özel temizlik yöntemlerimizle halılarınızı derinlemesine temizliyoruz. Halılarınızın sağlıklı ve hijyenik kalması için en iyi çözümler
Kıraç Halı Yıkama

Kıraç Halı Yıkama Hizmetleri

Kıraç halı yıkama servisi, halılarınızın ömrünü uzatan üstün temizlik yöntemleri kullanır. Profesyonel bir temizlik için şimdi arayın!

Evinizdeki halınız sadece işlev açısından değil, tasarım açısından da önemli bir yatırımdır. Size yıllarca keyif vermesi için neden onunla ilgilenmeye yatırım yapmıyorsunuz?

Halınızın güzel görünmesini ve yıllarca dayanmasını istiyorsanız, ona çok iyi bakmanız gerekir.

Kirlilik miktarına ve aldığı yaya trafiğine bağlı olarak enaz 6-12 ayda bir profesyonellerce temizlenmesini içerir.

Kıraç halı yıkama servisi size bu hizmeti ekonomik fiyatlar ve üstün temizleme yöntemleri ile sunmaktadır.

Halılarınızın Ömrünü Uzatabilirsiniz.

Kıraç Halı Yıkama’yı aradığınızda, tamamladığı her işte detaylara verdiği önemle tanınan, yetkili bir ekibi aradığınızdan emin olabilirsiniz!

Yaptığımız şeyden gurur duyuyoruz ve bunu fazladan yol kat etmek için yaptığımız küçük şeylerde görebilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz her evde, orada yaşayan ailenin tam memnuniyeti için, derinlemesine temizliğe özel önem veriyoruz.

Halılarınızı olabildiğince temiz teslim ettiğimizden emin olmak bizim için çok önemli, bu sayede daha sağlıklı bir yaşam alanına sahip olduğunuzdan emin olmak istiyoruz.

Halı Temizliğinin Faydaları

Çevresel araştırmalar, iç hava kalitesinin aslında dış hava kalitesinden 100 kat daha kötü olabileceğini göstermektedir. Kirlenmiş havayı solumak özellikle bebekler, yaşlılar, solunum ve alerji sorunları olan kişiler için zararlıdır. Düzenli süpürmeyle birleştirildiğinde profesyonel halı temizliği, evinizin aileniz için sağlık sorunlarına neden olabilecek hava kaynaklı kirleticilerden arındırılmasını içerir. Üstelik halınızın ömrünü de uzatacak!

Kıraç Halı Yıkama Memnuniyet Garantisi

Zararlı kimyasarllardan %100 arındırılmış, bitki özlü doğal çözeltiler kullanıyoruz. Yıkama parkurumuzda el değmeden yıkanan halılarınız her seferinde taze ve temiz su kullanılarak temizliği yapılıyor. Alerjenlerin, evcil hayvan kalıntılarının ve diğer tahriş edici lekelerin çözülmesinde etken maddeler kullanarak yüksek verim elde ediyoruz.

Kıraç Halı Yıkama’nın Faydaları

Pek çok insan, bir alan halısını temiz tutmak için süpürmenin yeterli olduğunu düşünür veya daha derin bir temizlik için kendi kendine temizlik ürünlerini kullanıyor.

Ne yazık ki, bu yaklaşımların her ikisi de genellikle halınıza zarar verir.

Elektrikli süpürge ile halı yüzeyindeki toz, kir, evcil hayvan tüyü ve diğer kalıntıları temizlemek için harikadır.

Düzenli olarak yapılmalıdır ve bu parçacıkların, halının derinliklerine düşmesini önlemeye yardımcı olabilir.

Ancak halınızın derin katmanlarına zamanla kir ve artık birikir ve vakum bu alana etki edemez.

Kıraç’daki Halı Temizleme’de, bu derin katmanlara ulaşmak ve kiri çıkarmak için son teknoloji ürünü, endüstriyel makineler kullanıyoruz.

Birçok kişi, kendi halılarını, kendin yap temizlik ürünleri ile temizlemeye çalışır. Bu yardımcı olabilirken, genellikle halılarınızda onarılamaz hasara yol açar.

Halınız için yanlış türde temizleyici kullanırsanız veya çok sert fırçalarsanız, halı liflerine veya rengine zarar verir.

Kıraç’ta profesyonel bir halı temizleme şirketi ile çalışmanız bu sorunların önüne geçmenizi sağlar.

Temizleme yöntemlerimizi halınızın ihtiyaçlarına göre uyarlayarak, uğraştığımız halı türünü, aşınma ve yıpranma derecesini analiz etmek için zaman ayırıyoruz.

Ayrıca evcil hayvanlardan, yiyeceklerden, kirden, içeceklerden, yağdan veya mürekkepten kaynaklanan lekeleri çıkarmak için güvenilir teknikler geliştiriyoruz.

En İyi Kıraç halı yıkama

Kıraç halı yıkama, Yakın çevresindeki alanlarda halı temizliği için bir numaralı seçiminizdir.

Ve sakinlerine on yıldan fazla bir süredir yüksek kaliteli, uygun fiyatlı halı temizleme hizmetleri sunar.

Müşterilerimizden mükemmel yorumlar topladık ve Halı yıkama denetleyicilerinden A+ derecesi aldık.

Profesyonel temizleyicilerimiz, halılarınız dahil olmak üzere ihtiyaçlarınızı karşılamak için yalnızca en iyi halı temizleme kaynaklarını tercih ediyor.

Bölgenizde en ekonomik fiyatlardan halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız, size iyi bir teklifimiz var.

Bu teklif sonsuza kadar sürmeyecek, bu yüzden bugün arayın!

Servisimizde halı yıkamanın dışında aşağıdaki hizmetleride alabilirsiniz.

 

Sorularınız mı var? ücretsiz danışmanlık için bize ulaşın!

Halı yıkama hizmetlerinde kampanyalı fiyatlar! Üstün temizlik hizmetlerini şimdi çok daha ucuza almak için Şimdi Arayın!

Sık Sorulan Sorular

Halılarımı ne kadar sürede teslime diyorsunuz?

Ortalama olarak 2-3 gün içinde teslim ediyoruz. Bayramlar, Yılbaşı ve Bahar Temizliği gibi yoğun dönemlerde bu süre 1 gün daha uzayabilir.

Deterjanlarınız çocuklarımız ve / veya evcil hayvanlarımız için güvenli mi?

Deterjanlarımız ve işlemlerimiz, siz ve aileniz için güvenlidir. Halılarınızdaki deterjanı ve kiri çıkarmak için çevre dostu çözümler kullanıyoruz. Doğru çıkarma, halınızın tamamen temizlenmesini sağlar.

Bütün lekelerin çıkarılacağını garanti ediyor musunuz?

Işıltı Temizleyiciler herhangi bir inatçı lekenin çıkarılmasını garanti edemez. En yüksek kalitede temizlik ve leke çıkarmayı gerçekleştirmek için mevcut en iyi teknolojiyi kullanıyoruz; ancak bazı zorlu lekeler kalıcı olarak halının liflerine yerleşir ve çıkarılamaz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için leke bulaştığı anda müdahale etmek, halıyı kurtarmanıza olanak tanır.

Halımı ne sıklıkla temizletmeliyim?

Halılarınızı 6 – 12 ayda bir temizlemenizi tavsiye ederiz. Bu servis aralığının çoğu halı türü için etkili olduğu kanıtlanmıştır. Bununla birlikte, halıların durumunu korumak için üreticinin talimatlarına göre, gerektiği sıklıkta temizlenmelidir.

Profesyonel halı temizliği gerekli mi?

Evet. İç mekan hava kalitesini iyileştirmek, halınızın görünümünü ve hissini korumak ve halı garantinizin bozulmaması için profesyonel halı temizliği önerilir. Profesyonel halı temizliği sadece halınızı temizlemekle kalmaz, aynı zamanda halınızdaki yağı, kiri ve yağı günlük kullanımdan çıkarır.

Sosyal medyadan bizi takip edin, sık sık güncellenen kampanya ve hediye çekilişlerimize katılın!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest